Mailing List (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Description
cs: Popis

en: Explanation or submission guidelines
cs: Vysvětlení nebo rady pro odeslání příspěvku

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Mail
cs: E-mail

en: Block message
cs: Zpráva v bloku

en: Email
cs: E-mail

en: Active
cs: Aktivní

en: Block
cs: Blok

en: Authored by
cs: Autor

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Send
cs: Poslat

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Owner
cs: Vlastník

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Changed
cs: Změněno

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Email addresses
cs: E-mailové adresy

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: Date changed
cs: Datum změny

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
cs: Chybný strojově čitelný název. Zadejte název jiný než je %invalid.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
cs: Unikátní, strojově čitelné jméno, obsahující písmena, čísla a podtržítka.

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
