Mailing List (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Explanation or submission guidelines
el: Εξήγηση ή οδηγίες υποβολής

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Block message
el: Μήνυμα μπλοκ

en: Active
el: Ενεργό

en: Block
el: Μπλοκ

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Send
el: Αποστολή

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Manage subscriptions
el: Διαχείριση συνδρομών

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
el: Μη έγκυρο μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Εισάγετε ένα όνομα διαφορετικό του %invalid.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
el: Ένα μηχανικώς αναγνώσιμο από τη μηχανή όνομα που να περιέχει γράμματα, αριθμούς και κάτω παύλες.

en: %recipient is an invalid email address.
el: %recipient είναι μια μη έγκυρη διεύθυνση email.
