Mailing List (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Description
fi: Kuvaus

en: Explanation or submission guidelines
fi: Selitys tai ohjeet

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Block message
fi: Seliteteksti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Active
fi: Voimassa

en: Block
fi: Lohko

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Send
fi: Lähetä

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Owner
fi: Omistaja

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Result
fi: Tulos

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Manage subscriptions
fi: Hallitse tilauksia

en: Email addresses
fi: Sähköpostiosoitteet

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
fi: Epäkelpo koneluettava nimi. Syötä jokin muu nimi kuin %invalid.

en: Added on
fi: Lisätty

en: - Default -
fi: - Oletus -

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fi: Yksilöllinen koneluettava nimi sisältäen kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.

en: %recipient is an invalid email address.
fi: %recipient ei ole kelvollinen sähköpostiosoite.
