Mailing List (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Result
ka: შედეგი

en: Language code
ka: ენის კოდი
