Mailing List (8.x-1.1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය
