Mailing List (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Description
sl: Opis

en: Explanation or submission guidelines
sl: Razlaga ali navodila za objavo.

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Block message
sl: Blokiraj sporočilo

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Authored by
sl: Avtor

en: Send
sl: Pošlji

en: Owner
sl: Lastnik

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Manage subscriptions
sl: Upravljaj naročnike

en: Email addresses
sl: E-naslovi
