Mailing List (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Explanation or submission guidelines
te: వివరణ లేదా సమర్పణ మార్గదర్శకాలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Mail
te: మెయిల్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Send
te: పంపించు

en: Result
te: ఫలితం

en: 1 week
te: 1 వారం

en: @count weeks
te: @count వారాలు

en: @count months
te: @count నెలలు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
