Mailing List (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Send
ug: يوللاش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: @count weeks
ug: @ھەپتە count

en: @count months
ug: ئاي@ count

en: @count years
ug: يىل@ count

en: Language code
ug: تىل كودى
