Mailing List (8.x-1.2) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Mail
br: Postel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
