Mailing List (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Explanation or submission guidelines
cy: Eglurhad neu cyflwyniad o ganllawiau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Block
cy: Bloc

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Send
cy: Anfon

en: Date created
cy: Dyddiad crëwyd

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Date changed
cy: Dyddiad newidwyd
