Mailing List (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Description
et: Kirjeldus

en: Explanation or submission guidelines
et: Sisutüübi selgitus või kaastöö lisamise juhised

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Updated
et: Uuendatud

en: Mail
et: E-post

en: Email
et: E-kiri

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Authored by
et: Autor

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Send
et: Saada

en: Inactive
et: Passiivne

en: Owner
et: Omanik

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Result
et: Tulemus

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: 1 week
et: 1 nädal

en: @count weeks
et: @count nädalat

en: Language code
et: Keele kood

en: Manage subscriptions
et: Halda tellimusi

en: Confirmed
et: Kinnitatud

en: Add subscription
et: Lisa tellimus

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne masinloetav nimi, võib sisaldada täppideta tähti, numbreid ja allkriipse.

en: %recipient is an invalid email address.
et: %recipient on vigane e-posti aadress.
