Mailing List (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Explanation or submission guidelines
gu: સમજૂતી અથવા રજૂઆત માર્ગદર્શિકા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: Send
gu: મોકલો

en: Result
gu: પરિણામ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: @count weeks
gu: @count અઠવાડિયા

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો
