Mailing List (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Explanation or submission guidelines
hy: Բացատրության կամ ներկայացման ուղեցույցները:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Mail
hy: Փոստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hy: Անվավեր մեքենայաընթեռնելի անվանումը: Մուտքագրեք անունը բացառությամբ  %invalid  %invalid:
