Mailing List (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: Email
mr: ईमेल

en: Active
mr: सक्रिय

en: Block
mr: भाग

en: Authored by
mr: लेखक

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: Send
mr: पाठवा

en: Owner
mr: मालक

en: Your email
mr: तुमचा ईमेल

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
