Mailing List (8.x-1.2) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
