Mailing List (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Explanation or submission guidelines
be: Тлумачэнні ці інструкцыі, што тычацца дасылкі матэрыялаў

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Authored by
be: Аўтар:

en: 1 year
be: 1 год

en: Send
be: Адаслаць

en: Owner
be: Уладальнік

en: Date created
be: Дата стварэння

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: @count weeks
be: @count тыдняў

en: Language code
be: Код мовы

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Date changed
be: Дата змененая

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
be: Непрыгоднае для счытвання машынай імя. Увядзіце імя, адрознае ад %invalid.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя, якое змяшчае літары, лічбы і знак падкрэслення.
