Mailing List (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Description
bs: Opis

en: Explanation or submission guidelines
bs: Objašnjenje ili vodiči objave teksta

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Active
bs: Aktivan

en: Block
bs: Blok

en: Authored by
bs: Napisao

en: Send
bs: Pošalji

en: 1 week
bs: 1 sedmica
