Mailing List (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Description
gl: Descrición

en: Explanation or submission guidelines
gl: Explicación ou directrices de publicación

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Updated
gl: Actualizado

en: Mail
gl: Correo-e

en: Block message
gl: Bloquear mensaxe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Authored by
gl: Creado por

en: Send
gl: Enviar

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Owner
gl: Propietario

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Changed
gl: Cambiado

en: Date created
gl: Data de creación

en: 1 week
gl: 1 semana

en: @count weeks
gl: @count semanas

en: @count years
gl: @count anos

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Manage subscriptions
gl: Administrar suscripcións

en: Email addresses
gl: Enderezos de correo

en: Add subscription
gl: Engadir subscrición

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
gl: Nome de sistema non válido. Indique un nome distinto de %invalid.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único de sistema contendo letras, números e guións baixos.
