Mailing List (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Explanation or submission guidelines
kk: Анықтама немесе жіберу түсіндірмелері

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Authored by
kk: Автор

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: 1 week
kk: @count апта

en: @count weeks
kk: @count апта

en: @count years
kk: @count жыл

en: Language code
kk: Тілдің коды
