Mailing List (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (31 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Cancelled
kn: ರದ್ದುಗೊಂಡಿದೆ

en: Mailing list
kn: ಮೈಲಿಂಗ್ ಲಿಸ್ಟ್‍
