Mailing List (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Mail
lt: Paštas

en: Block message
lt: Bloko žinutė

en: Email
lt: El. paštas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Send
lt: Siųsti

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Owner
lt: Savininkas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Result
lt: Rezultatas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: @count weeks
lt: @count savaitės

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Manage subscriptions
lt: Tvarkyti prenumeratas

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

en: Add subscription
lt: Pridėti prenumeratą

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: - Default -
lt: - Numatytasis -

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas sudarytas iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: %recipient is an invalid email address.
lt: %recipient neteisingas el. pašto adresas.
