Mailing List (8.x-1.3) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Active
mk: Активно
