Mailing List (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
