Mailing List (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Form ID
sr: ID форме

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Block
sr: Блок

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика
