Mailing List (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Explanation or submission guidelines
nn: Forklaring eller retningslinjer.

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Language code
nn: Språkkode
