MailjetAPI (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Send
ug: يوللاش

en: About
ug: ھەققىدە
