MailjetAPI (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: None
fa: هیچ

en: Message
fa: پیام

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Mail
fa: ارسال پست

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Send
fa: ارسال

en: logs
fa: رویدادها

en: About
fa: درباره

en: Test mode
fa: حالت آزمایش
