MailjetAPI (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Mail
is: Póstur

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Send
is: Senda

en: About
is: Um
