MailjetAPI (8.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: Cancel
fr: Annuler

en: None
fr: Aucun(e)

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Mail
fr: Courriel

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Send
fr: Envoyer

en: logs
fr: journaux

en: About
fr: À propos

en: Test mode
fr: Mode test

en: Enable Debug Mode
fr: Activer le Mode de Débogage

en: Format filter
fr: Filtre de format
