MailjetAPI (8.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Send
kk: Жіберіңіз
