MailjetAPI (8.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Send
ku: بینێره‌

en: About
ku: دەربارە
