MailjetAPI (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: None
ja: なし

en: Message
ja: メッセージ

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Mail
ja: メール

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Send
ja: 送信

en: About
ja: アバウト

en: Format filter
ja: フォーマットフィルター
