MailjetAPI (8.x-1.0-beta6) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Mail
be: Пошта

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Send
be: Адаслаць

en: logs
be: лёгі

en: About
be: Аб
