MailjetAPI (8.x-1.0-beta6) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Send
ka: გაგზავნა
