MailjetAPI (8.x-1.0-beta6) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Reply-To
kn: ಇವರಿಗೆ ಉತ್ತರಿಸು
