MailjetAPI (8.x-1.0-beta6) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: To
ps: ته

en: About
ps: په اړه
