MailjetAPI (8.x-1.0-beta6) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: None
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: About
ta: பற்றி
