MailjetAPI (8.x-1.0-beta7) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Mail
ml: മെയിൽ
