MailjetAPI (8.x-1.0-beta7) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Mail
mn: Шуудан

en: Send
mn: Илгээх
