MailjetAPI (8.x-1.0-beta8) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Mail
eu: Posta

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Send
eu: Bidali

en: About
eu: (r)i buruz
