MailjetAPI (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Mail
da: E-mail

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: About
da: Om

en: Test mode
da: Testtilstand

en: Reply-To
da: Svar til
