MailjetAPI (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Mail
hu: Levél

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Send
hu: Küldés

en: logs
hu: naplók

en: About
hu: Leírás

en: Format filter
hu: Formátumszűrő
