MailjetAPI (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: None
id: Tiada

en: Message
id: Pesan

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Mail
id: Email

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Send
id: Kirim

en: About
id: Tentang
