MailjetAPI (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Mail
mr: ईमेल

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Send
mr: पाठवा
