MailjetAPI (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Mail
lv: Pasts

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Send
lv: Sūtīt

en: About
lv: Par
