MailjetAPI (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Mail
sk: Pošta

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Send
sk: Odoslať

en: logs
sk: záznamy

en: About
sk: Informácie o

en: Test mode
sk: Testovací režim
