MailjetAPI (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Mail
te: మెయిల్

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Send
te: పంపించు

en: About
te: గురించి
