MailjetAPI (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: About
az: Haqqında
