MailjetAPI (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Send
bg: Изпрати
