MailjetAPI (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Send
cy: Anfon
